شرایط و هزینه های تحصیل در روسیه  

برای تحصیل در خارج، روسیه یکی از مهمترین و محبوب ترین مقاصد در بین دانشجویان بین المللی به شمار می رود. به طوری که بسیاری از دانشجویان از سراسر دنیا و همچنین از ایران، این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند. یکی از مهمترین دلایلی که دانشجویان، روسیه را برای تحصیل خود انتخاب میکنند، هزینه های مقرون به صرفه تحصیل است و هزینه های تحصیل در این کشور، قابل مقایسه با دیگر کشورها نیست. همچنین شرایط اقامت و زندگی در روسیه در مقایسه با کشورهای دیگر، بسیار آسان است و با داشتن اقامت دانشجویی، به راحتی می توانید در هر کجای این کشور پهناور که می خواهید، زندگی کنید. با تحصیل در دانشگاههای روسیه و اخذ مدرک از آنها، به راحتی می توانید وارد بازار کار اروپا شوید و از این طریق برای اقامت کشورهای اروپایی و یا آمریکایی اقدام نمایید.

هزینه تحصیل در روسیه، در مقاطع و رشته های مختلف، بستگی به دانشگاهی که انتخاب می کنید، دارد و معمولاً بین 4 تا 8 هزار دلار متغیر است. در صورتی که مدرک زبان روسی داشته باشید، می توانید با هزینه های بسیار کمی در دانشگاههای دولتی روسیه تحصیل کنید و در غیر اینصورت، مبلغ 2 تا 4 هزار دلار نیز باید بابت دوره های زبان روسی، پرداخت نمایید.

گروه مهاجرتی اپلای من، با سابقه طولانی و درخشان و با داشتن صدها پرونده موفق در زمینه اعزام دانشجو و اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی، افتخار این را دارد که شما عزیزان را از ابتدای کار تا زمان ورود به کشور مورد نظر یاری و همراهی کند. گروه مهاجرتی اپلای من، با دریافت هزینه های مقرون به صرفه و با در اختیار داشتن وکلای مجرب در زمینه اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی، دریافت پذیرش از بهترین دانشگاههای خارج و ویزای تحصیلی در کوتاهترین زمان ممکن را تضمین می کند. برای دریافت مشاوره جهت اخذ پذیرش دانشجویی و تحصیل در خارج، همین حالا با کارشناسان متخصص گروه مهاجرتی اپلای من تماس بگیرید.

شرایط و هزینه های تحصیل در روسیه

شرایط و هزینه های تحصیل در آلمان

شرایط و هزینه های تحصیل در ایتالیا

تحصیل ,های ,روسیه ,هزینه ,اخذ ,پذیرش ,تحصیل در ,هزینه های ,گروه مهاجرتی ,اخذ پذیرش ,مهاجرتی اپلای ,گروه مهاجرتی اپلای

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
MicroPython good life میر سپهر لوله کاروگیت معماری کمپ طاقــت پشتِ اَبرهای ِ سیاه فروشگاه لباس در شهر بابل و ارسال مووی ایران پادگان چهل دختر.تیپ 258 تکاور شهید مصطفی پژوهنده نزاجا-پادگان 02