ایتالیا نیز مانند فرانسه یکی از توریستی ترین و زیباترین کشورهای اروپایی است که سالانه میلیونها توریست خارجی از شهرهای مختلف آن دیدن می کنند. ایتالیا یکی از مهمترین کشورهای اروپایی و مقاصد تحصیلی است که از محبوبیت بسیار زیادی در بین دانشجویان بین المللی به خصوص کسانی که قصد ادامه تحصیل در خارج و در رشته های هنری و فرهنگی را دارند، برخوردار است. تحصیل در ایتالیا در مقاطع مختلف تحصیلی به دو زبان ایتالیایی و انگلیسی، امکان پذیر است و هزینه تحصیل در ایتالیا در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی بسیار پایین است. در صورتی که مدرک زبان ایتالیایی داشته باشید، به راحتی می توانید از دانشگاههای دولتی این کشور پذیرش بگیرید و به صورت رایگان تحصیل کنید. البته هزینه تحصیل در دانشگاههای دولتی ایتالیا برای برخی از رشته ها، تا 5 هزار یورو نیز می رسد ولی به طور معمول، دانشجویان دانشگاههای دولتی این کشور، در طول سال، کمتر از 600 یورو بابت تحصیل پرداخت می کنند. هزینه تحصیل در موسسات و دانشگاههای خصوصی ایتالیا نیز بسته به رشته و مقطع تحصیلی، بین 2 تا 20 هزار یورو متغیر است.

تحصیل در خارج و در کشوری مانند ایتالیا، مزایای فراوانی دارد و از طریق تحصیل، می توانید اقامت دائم ایتالیا را دریافت نمایید. همانطور که میدانید، ایتالیا در منطقه شنگن قرار دارد و با داشتن اقامت ایتالیا می توانید به راحتی و بدون محدودیت در تمامی کشورهای حوزه شینگن، تردد، کار و یا زندگی کنید. پس از چند سال نیز می توانید پاسپورت ایتالیا را به دست آورید و با آن به هر نقطه از جهان که می خواهید، بدون نیاز به ویزا سفر کنید. ایتالیا یکی از ارزانترین کشورهای اروپایی است و می توانید با هزینه های کم و مدیریت خوب، زندگی بسیار خوبی را برای خود و خانواده تان فراهم کنید. برای دریافت مشاوره تحصیل در خارج، همین حالا با کارشناسان گروه مهاجرتی اپلای من تماس بگیرید.

شرایط و هزینه های تحصیل در روسیه

شرایط و هزینه های تحصیل در آلمان

شرایط و هزینه های تحصیل در ایتالیا

ایتالیا ,تحصیل ,هزینه ,توانید ,کشورهای ,اروپایی ,تحصیل در ,می توانید ,کشورهای اروپایی ,در ایتالیا ,هزینه تحصیل

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود کتاب تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی فاطمه جان احمدی همراه خلاصه Tasomi Server نیک فیلم بریم بسازیم و ذهـن پلکـ مےزند معاونت فرهنگی واجتماعی اداره کل اوقاف وامور خیریه آذربایجان شرقی دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش بازرگانی نگین سنگ فطرت بیدار مهریز آموزش