شرایط و هزینه های تحصیل در آلمان

آلمان، یکی از کشورهای قدرتمند و ثروتمند اروپایی است که همواره به عنوان مقصدی امن برای مهاجرت به شمار می رود. دانشگاههای آلمان جزء برترین دانشگاههای جهان از لحاظ سطح علمی و مدرک دانشگاهی هستند و فارغ التحصیلان دانشگاههای آلمان، به راحتی می توانند وارد بازار کار اروپا و جهان شوند. یکی از مهمترین مزایای تحصیل در خارج و در کشوری مانند آلمان، اخذ اقامت دائم و حق شهروندی آلمان است. معمولاً، رسیدن به اقامت دائم کشورهای اروپایی بسیار زمانبر است، در حالی که تنها با 3 سال کار کردن در آلمان و پرداخت مالیات، افراد قادر به دریافت اقامت دائم این کشور می شوند. طول دوره های تحصیلی در آلمان در مقایسه با سایر کشورها، کوتاهتر است، برای مثال دوره کارشناسی در آلمان، 3 ساله است و همین باعث می شود تا هزینه های تحصیل و زندگی در آلمان، در دراز مدت، کاهش یابد.

 آلمان، همچنین یکی از ارزانترین کشورهای اروپایی برای تحصیل و زندگی است و تحصیل در آلمان، برای همه دانشجویان، فارغ از ملیت آنها، تقریباً رایگان است. به طور کلی هزینه تحصیل در دانشگاههای دولتی آلمان در مقاطع و رشته های مختلف، حداکثر 800 یورو در سال است ولی برای اخذ پذیرش از این دانشگاهها، متقاضیان باید مدرک آلمانی حداقل سطح B1 داشته باشند. بسیاری از دانشگاههای آلمان، دوره های انگلیسی را نیز ارائه می دهند که افراد برای واجد شرایط بودن، باید مدرک آیلتس با حداقل نمره 6.5 ارائه دهند. هزینه دانشگاهها و موسسات خصوصی آلمان، بسته به رشته و مقطع تحصیلی و همچنین دانشگاه مورد نظر، بین 1500 تا 20 هزار یورو در سال متغیر است.

شرایط و هزینه های تحصیل در روسیه

شرایط و هزینه های تحصیل در آلمان

شرایط و هزینه های تحصیل در ایتالیا

آلمان، ,تحصیل ,آلمان ,های ,هزینه ,دانشگاههای ,تحصیل در ,در آلمان ,اقامت دائم ,یکی از ,در آلمان،

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
لینک کانال های تلگرام یادداشت‎های روزانه و چیزهای دیگر مدیاپلاس دانستنیهای درباره خانه majallenab تأملات دانلود کتاب pdf دانلود خلاصه کتاب دانلود جزوه معرفی انواع غذاهای ایرانی و خارجی welcome ARMY کتابخانه شهید محمد قمری قره قشلاق