شرایط و هزینه های تحصیل در فرانسه

فرانسه، توریستی ترین کشور اروپایی و یکی از زیباترین کشورهای جهان است و سالیان سال است که به عنوان مقصد مهمی برای ادامه تحصیل در خارج برای دانشجویان بین المللی به شمار می رود. تحصیل در فرانسه، در نهایت منجر به اخذ اقامت دائم فرانسه می شود که البته این مشروط بر پیدا کردن شغل مرتبط با رشته تحصیلی و پرداخت مالیات است. به طور کلی، فرانسه یکی از ارزانترین کشورهای اروپایی برای تحصیل است و در صورتی که مدرک زبان فرانسوی داشته باشید، می توانید از تحصیل رایگان در دانشگاههای دولتی فرانسه بهره مند شوید. اگر به زبان فرانسوی علاقه ندارید، دانشگاهها و موسسات زیادی در شهرهای مختلف فرانسه وجود دارند که دوره های انگلیسی را ارائه می دهند که البته هزینه های آنها کمی بالاست.

تحصیل در فرانسه در تمامی مقاطع و رشته های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی بدون محدودیت سنی، امکان پذیر است. هزینه تحصیل در فرانسه بستگی به رشته و مقطع تحصیلی، همچنین دولتی و یا خصوصی بودن دانشگاه دارد. به طور کلی تحصیل در دانشگاههای دولتی فرانسه، رایگان است و دانشجویان در ابتدای هر ترم تحصیلی، تنها در حدود 400 یورو بابت امور اداری دانشگاه می پردازند. هزینه تحصیل در دانشگاههای خصوصی فرانسه، بسته به مقطع و رشته تحصیلی، بین 600 تا 30 هزار یورو متغیر است.

شرایط و هزینه های تحصیل در روسیه

شرایط و هزینه های تحصیل در آلمان

شرایط و هزینه های تحصیل در ایتالیا

تحصیل ,فرانسه ,های ,هزینه ,رشته ,فرانسه، ,تحصیل در ,در فرانسه ,است و ,در دانشگاههای ,هزینه های

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
Communicational Technologies گردش ایام گوشی موبایل تاریخچه و اخبار جدیدترین گوشی mahdi_yazdanpanah IRAN WOODEX روانشناس خوب وبلاگ هواداران میثم کریمی اولین کانون هواداران دورتموند درجنوب شرق ایران visapassport همه چی 98