شرایط و هزینه های تحصیل در کانادا

کانادا یکی از کشورهای توسعه یافته در آمریکای شمالی است و بعد از روسیه، به عنوان بزرگترین کشور دنیا شناخته می شود و جمعیت آن در مقایسه با وسعتی که دارد، بسیار ناچیز است، از این رو دولت کانادا در چند دهه اخیر، برنامه های مهاجرتی بسیاری را برای پذیرش افراد از سراسر دنیا طراحی کرده که یکی از این برنامه، تحصیل در کانادا است. بسیاری از دانشجویان بین المللی از جمله ایرانی های عزیز، در سالهای اخیر، کانادا را برای تحصیل در خارج انتخاب کرده و از طریق تحصیل، به کانادا مهاجرت کرده اند. به طور کلی تحصیل در خارج و در کشوری مانند کانادا در تمامی مقاطع و رشته های تحصیلی، بدون محدودیت سنی، امکان پذیر است و افراد با داشتن مدرک آیلتس و یا مدرک زبان فرانسوی، قادر به اخذ پذیرش از دانشگاههای مختلف این کشور زیبا هستند. تحصیل در کانادا، مزایای فراوانی دارد که مهمترین آن، اخذ اقامت دائم کانادا بعد از اتمام تحصیلات است. برای این منظور، فارغ التحصیلان دانشگاههای کانادا، باید بعد از فارغ التحصیلی در شغلی مرتبط با رشته تحصیلی خود، مشغول به کار شوند و با پرداخت مالیات های مقرر، پس از چند سال اقدام به دریافت اقامت دائم کانادا نمایند. از دیگر مزایای تحصیل در کانادا، می توان به یادگیری و تسلط به دو زبان زنده دنیا اشاره کرد. همچنین در مدتی که در کانادا دانشجو هستید، می توانید به راحتی برای ویزای توریستی والدین خود، اقدام نمایید و پس از تحصیل و دریافت اقامت دائم کانادا، والدین شما نیز می توانند برای ویزای اقامت دائم اقدام کنند.

هزینه های تحصیل در کانادا بسته به رشته تحصیلی و مقطعی که قرار است در آن مشغول به تحصیل شوید، متفاوت است. معمولاً هزینه تحصیل در کانادا، بین 10 تا 40 هزار دلار در سال متغیر است که هزینه های زندگی را نیز باید به این مبلغ اضافه کنید. هزینه های زندگی بر اساس شهر محل زندگی و همچنین سبک زندگی شما، بین 800 تا 2000 دلار کانادا متغیر است.

شرایط و هزینه های تحصیل در روسیه

شرایط و هزینه های تحصیل در آلمان

شرایط و هزینه های تحصیل در ایتالیا

کانادا ,تحصیل ,های ,هزینه ,کانادا، ,اقامت ,تحصیل در ,هزینه های ,در کانادا ,اقامت دائم ,در کانادا،

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فاطمه ملازهی fasdert معرفی برترین های روز دنیا معارف سال تحصیلی : 99 - 98 دانلود برنامه سالانه ی متوسطه آنزو سایت مرجع دانلود پایان نامه - تحقیق - پروژه سایت کافی نت:) فروش دستگاه های فلزیاب و طلایاب مهندس مولایی09026281176